İade ve Değişim

*14 Gün İçerisinde İade

Teslimat Seçeneklerine Genel Bakış

İADE ŞARTLARI
 
• İade edilmek istenen siparişin teslim tarihi üzerinden 14 gün geçmemiş olması,
• Ürününüzün kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması, ürüne ait ambalajın, etiketin veya kutunun herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması,
• Ürününüze ait e-arşiv faturası çıktısının alınıp en alt kısmında yer alan "İade Bölümü" alanının doldurulmuş ve imzalanmış olması, Şartıyla iadeniz işleme alınacaktır. Bu şartlara uymayan iade talepleri Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında reddedilecektir.
 

1. Ürünü Sipariş Edin 

2. Sipariş Onay Maili Alın

3. Siparişinizin Ulaşmasını Bekleyin

4. Siparişinizi Kapınızdan Teslim Alın

Tüm Kargolar Ücretsiz

SSS

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

Değerli müşterimiz, eğer siparişinizi oluşturduysanız ve ödeme işlemini tamamladıysanız en geç 1-4 iş gününde siparişiniz kargo firmasına teslim edilir. Yoğunluğa bağlı bu süreç nadirde olsa değişiklik gösterebilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı ?

Kapıda ödeme seçeneğimiz şuan için mevcut değildir. Sitemiz üzerinde bulunan diğer ödeme yöntemleri ile güveni bir şekilde alışveriş yapabilmektesiniz.

Ödeme Seçenekleri hakkında bilgilendirme;

Değerli müşterimiz, firmamız kredi komisyonları ve pazaryeri gibi komisyonları hariç tutarak ürünlerine ekstra indirimler uygulamıştır. Kampanya dönemlerinde sadece Havale/EFT Fast ile ödeme kabul etmekteyiz. Eğer mevcut bir kampanyalı ürün satın almak istiyorsanız sadece Havale/EFT Fast ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.